23 Ekim 2021

Günün Bilgisi

(1) Yeni Bilgi

Youtube Premium Nasıl Ücretsiz Kullanılır?

youtube premium ücretsiz kullanma

youtube premium ücretsiz kullanma

Youtube’un arka planda reklamsız video oynatma,videoları indirme gibi özelliklerini bulunduran Youtube Premium nasıl ücretsiz kullanılır sorusuna bu yazımızda yanıt veriyoruz.

Youtube Premium, reklam izlemekten hoşlanmayan kullanıcılar için geliştirilen bir sistemdir. Pek çok Youtube kullanıcısı son zamanlarda Youtube Premium sistemini nasıl ücretsiz kullanabileceğini araştırmaya başladı. Gelin Youtube Premium ücretsiz nasıl kullanılır, Youtube Premium ücretsiz kullanma yöntemleri gibi sorulara yanıt verelim.

Youtube Premium Nedir?

Youtube Premium

Youtube içerik, müzik ve bilgilendirici video paylaşım platformu olarak şuan da dünyanın en büyük platformlarından birisidir. 2019 yılında getirmiş oldukları güncelleme ile ücretli bir şekilde donma, kasma ve kesilme olmadan müzik dinlemek ve diğer tüm içeriklerden yararlanmak için Youtube Premium adında yeni bir sistem tanıtıldı. Youtube’un reklamsız ve video indirme seçeneği sunduğu Premium özelliği 2 ay boyunca ücretsiz kullanılabiliyor. Youtube Premium’u 2 ay ücretsiz kullanmak için öncelikle bir ödeme planı oluşturulması gerekiyor. Bu sistemin ülkemizde ki fiyatı 16.99 TL olarak belirlenmiştir. Şimdi size bunu 2 ay boyunca ücretsiz kullanmayı gösteriyoruz.

Youtube Premium Ücretsiz Deneme Üyeliği Nasıl Başlatılır?

Youtube Premium Ücretiz Kullanma
  • Eğer YouTube hesabınız açık değilse uygulamanın ‘Hesap’ bölümüne giderek oturumunuzu açın.
  • Oturumunuzu açtıktan sonra Hesap bölümüne gelin ve ‘YouTube Premium Üyesi Olun’ sekmesine tıklayın.
  • Karşınıza çıkan ekrandan ‘Ücretsiz Dene’ kısmına tıklayın.
  • Satın alma işleminizi tamamlayın.
  • Burada sizden kredi kartı bilgisi isteyebilir, banka hesabınızdan sanal kart oluşturarak buraya ekleyebilirsiniz.

Bu etkinleştirmeden sonra artık 2 ay boyunca Youtube Premium hesabınızı ücretsiz bir şekilde reklamsız,arka planda oynatma ve videoları indirme özellikleriyle beraber kullanabilirsiniz. Bizi teknoloji ve gündemden haber için takip etmeye devam edin.