Türk hacker’lar Yunanistan İçişleri Bakanlığı’nın sitesini hackledi

RootAyyıldız, internet sayfasından, yaptığı bültenle, siber hücumlardan mesul olduğuna söyledi; grup, hücumların Atina’nın Türkiye’ye müteveccih tehditlerine bir yanıt olarak hakikatleştirildiğini de belirtti.

“TÜRKİYE’YE SÖZ UZATIRKEN BİR DAHA DÜŞÜNÜN”

Hacker grubu sayfasından yaptığı söylemede,şu söylemeyi paylaştı: “Selamün Aleyküm, Yunanistan’a ait einventory.e-gif.gov.gr adresini ‘dump’ ettim. Bu bilgileri paylaşıyorum. Ayrıntılı bakan olursa Yunanistan’a ait bir hayli bakanlık vazifelisinin bilgilerini bulabilirler. Türkiye’ye söz uzatırken, bir daha düşünün”

İLİŞKİLER GERİLDİ

İstanbul Fethi’nin sene dönümünde Ayasofya’da Fetih Suresi’nin okunması Yunanistan’ı rahatsız etmişti. Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki çalışmalarından da rahatsız olan Yunanistan’dan “Türkiye ile savaşa hazırız” söylemesi gelmişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise buna karşılık “Yunanistan boş durmuyor, kuru sıkı atıyor. Türkiye’ye söz atılır mı? Haddini öğren! Öğrenmezsen Türkiye’nin yapacağı şey muhakkaktır” ifadelerini kullanmıştı. Ulusal Korunma Bakanı Hulusi Akar da dün Yunan tarafından yapılan söylemelere “O bir dil sürçmesidir. Yunanlıların Türkiye ile savaşmak isteyeceğini ben matematik olarak uygun ve doğru olmadığının altını çizmek istiyorum” diyerek yanıt vermişti.

Öte yandan dün Türkiye’den Libya’ya giden kargo gemisini Yunan Ordusu’na ait bir helikopterin yasaklama çalışmasına karşılık Türk donanmasından karşılık vermiş ve kargo gemisi güvenle yoluna devam etmişti.

Türk hacker'lar Yunanistan İçişleri Bakanlığı'nın sitesini hackledi

Erdoğan’ın resti sonrası Yunanistan fena alevlendi! Fobileri manşetlerine yansıdı

Son Dakika: Yunanistan’ın “Savaşa hazırız” söylemesine Bakan Akar’dan cevap: O bir dil sürçmesidir

Son Dakika: Türk donanması, Akdeniz’de Türk kargo gemisini durdurmaya çalışan Yunanistan ordusuna ait helikoptere müdahale ettiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir