Bedava İnternet Turkcell, Türk Telekom, Vodafone Ramazan Ayı 2020

GSM operatörleri özellikle ramazan aylarında ve diğer bayramlarda kullanıcılarını mutlu etmek için ücretsiz internet paketi kampanyaları çıkarıyor. Bugünkü yazımızda Ramazan ayının da gelmesiyle beraber Vodafone ramazan ayı sahur bedava internet kampanyaları, Turkcell Ramazan ayı sahur bedava internet kampanyaları, Türk Telekom Ramazan ayı sahur bedava internet kampanyaları ve Bimcell Ramazan ayı sahur bedava internet kampanyaları ile alakalı malumatlar paylaşacağım. Geleneksel Ramazan ayı bedava internet paylaşımları yazıma hoşgeldiniz.

GSM operatörleri tarafından verilen bedava internet paketlerinde herhangi bir kullanım sınırlaması bulunmuyor. Bu sebeple internet paketlerinizi ister Youtube’da ister Instagram’da istersenizde diğer sosyal medya platformlarında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

tüm operatörler bedava internet
tüm operatörler bedava internet

Turkcell Ramazan Ayı Sahur Bedava İnternet 2020

turkcell ramazan ayı sahur bedava internet
turkcell ramazan ayı sahur bedava internet

Turkcell Haftalık ve Aylık Ramazan Ayına Özel Bedava İnternet 2020

  • Turkcell Ramazan 1 haftalık 1GB bedava internet kampanyası için: Bu kampanyadan yararlanabilmek için ilk adım olarak mobil cihazlarınıza bip uygulamasını yükleyip giriş yapmanız gerekiyor. Turkcell ramazan ayında 1 hafta 1GB bedava internet almak için mobil cihazınıza Bİp Messenger uygulamasını yükleyip 15 arkadaşınıza mesaj göndererek 1GB bedava internet paketini ramazan ayında 1 hafta boyunca kullanın.
  • Turkcell bedava internet fırsatlarından 1 GB hediye internet kazanmak için Turkcell Bip uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerek, uygulama içinde 15 farklı arkadaşınıza Ramazan ayı içinde mesaj göndermeniz halinde 1 hafta ücretsiz Ramazan bedava internet hediyesini alabilirsiniz.
  • Turkcell Bip uygulaması içinde bu defa 20 farklı arkadaşına mesaj göndermesi gerekir.
  • Mesaj gönderimi tamamlandıktan sonra 2 GB bedava internet 1 hafta boyunca ücretsiz olarak hattınıza yüklenir.

Vodafone Ramazan Ayı Sahur Bedava İnternet 2020

vodafone sahur bedava internet
vodafone sahur bedava internet
  • Vodafone Ramazan Bayramı bedava internet kampanyasını öğrenmek ve faydalanmak için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasının telefonunuzda yüklü olması size avantaj sağlayacaktır.  Uygulamaya sahip değilseniz, uygulamayı telefonunuza indirmenizi tavsiye ederiz. Böylelikle kampanya düzenlendiği zamanda ilk haberdar olan kişiler arasında yer alabilirsiniz.Vodafone GSM operatöründen Ramazan Ayı için düzenlediği 20 GB internet 20 TL kampanyasından daha dikkat çekici ve kullanıcıları mutlu edecek bir kampanya bekleniyor.

Türk Telekom Ramazan Ayı Sahur Bedava İnternet 2020

türk telekom sahur bedava internet
türk telekom sahur bedava internet
  • Türk Telekom Ramazan Kampanyası Bedava İnternet içerisinde faydalanabileceğiniz bedava internet paketleri içerisinde yer alan ‘’Yükleme Şenliği Kampanyası’’na katılmak için TL yüklemeniz gerekmektedir.Türk Telekom cep hizmetlerinden Ramazan Ayı boyunca; 40 TL yüklemelerinize günlük kullanım için 10 GB, 50 TL yüklemelerinize haftalık kullanım için 10 GB,   100TL ve üstü yüklemelerinize aylık kullanım için 10 GB bedava internet hediye edilmektedir. Yüklemeleriniz sonrasında katılım için ‘’SENLİK GB’’ yazarak 5555’e SMS olarak göndermeniz gerekmektedir.

  • Türk Telekom ‘’Sil Süpür Kampanyası’’ ile Ramazan Ayı’na özel sürpriz hediyelerle devam ediyor. Sürprizlere bakmak gerekirse, Sınırsız konuşma, Cepten bedava internet, Ücretsiz mesajlaşma ve daha birçok hediye ile Türk Telekom Ramazan Kampanyası olarak abonelerine sunuluyor. Siz de bu kampanyadan faydalanmak için ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını indirerek, şifrenizle giriş yaparak; ‘’Sil Süpür’’ oyunundan oynayabilirsiniz.

Daha fazlası için teknoloji haberleri takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir