Telefon Bağımlılığınızı Azaltacak Uygulama: Space

Şu sıralar neredeyse hepimizin elinden telefonlar hiç düşmüyor. Space Team ürettiği bu uygulama ile bu soruna bir nebze çözüm bulmuş gibi görünüyor.Uygulama ilk başta sizden bazı bilgiler alıyor ve ona göre sizi daha az kullanmaya teşvik ediyor.

Uygulamanın Google Play’deki açıklaması ise şöyle:
SPACE yaşam dengenizi bulmanıza yardımcı olacaktır. Önceden 800.000’den fazla indirme rakamı yakalayan Breakfree olarak bilinen SPACE, telefon bağımlılığından kurtulmanız için en iyi Android uygulamasıdır.

Akıllı telefonlar günlük yaşantımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Ancak, sürekli dikkat dağıtan ve bilgi veren unsurlara maruz kalmamız işimize odaklanabilmeyi zorlaştırmakta, çevremizden kopmamıza, baskı altında hissetmemize ve sevdiğimiz insanlardan uzaklaşmamıza neden olabilmektedir.

Alanlarında öncü üniversitelerin yaptığı araştırmalarla desteklenen kişiselleştirilmiş dijital davranış değişikliği programımızın yaşamınızda daha fazla alan yaratabilmeniz için telefonunuzu yeniden kontrol altına almanıza yardımcı olacaktır.

Basit kullanıma ve çekici tasarımına sahip uygulamamız, boş zamanınızda telefonunuzdan uzaklaşmanızı sağlayan belirgin sonuçlar ve özelleştirilebilir araçlar sunarak telefonunuzu nasıl yönetebileceğinize ilişkin size kılavuzluk eder:

Telefon kullanım alışkanlıklarınızı ve kişisel tercihlerinizi baz alan kişiselleştirilmiş bir program
Telefonunuzda geçirdiğiniz süre için hedefler ve kilit kaldırma sayısını belirleme ve düzenleme fırsatı
60 günlük süre boyunca ilerlemenizi izlemeniz amacıyla hızlı bir yolla telefon kullanım alışkanlıklarınızı görmek için kullanım izleme özelliği.  Telefonunuzu gerçekten nasıl kullandığınızı görmek için en fazla kullanılan uygulamalarınız için kullanım istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz
Telefondan uzaklaşmak için ekran karartma, bildirim engelleyicisi ve SPACE zamanı gibi araçlar
Sağlıklı olmayan telefon davranışlarınızı ortadan kaldıran ve işinize odaklanabilmenizi sağlayan dikkat dağıtmayan bildirimler
Zaman içerisinde mükemmel bir ortam yaratmak için hedeflerinize ulaştığınızda başarı elde etme sistemi
SPACE Pro ile sonuçlarınızı dostlarınız ve ailenizle paylaşma ve onların sağlıksız telefon kullanım alışkanlıklarını azaltma fırsatı

Akıllı telefonunuzda çok gereksiz zaman harcadığınızı ve dikkatinizin bozulduğunu veya bağımlı olduğunuzu düşünüyorsanız, yalnız değilsiniz. Akıllı telefon bağımlılığı dünyanın her yerinde, her yaş aralığında gün geçtikçe artan bir sorundur. Telefon bağlantısını kaybetme korkusu için yardım arayan birçok insan vardır. Bağlantımızı kesmeyi öğrenme, telefondan uzak durma ve hayatın tadını çıkarma zamanı. Telefonlarımızı amacına uygun olarak kullanmaya başlayalım. İşte bu yüzden SPACE’i yarattık: telefon-hayat dengenizi sağlamanıza yardımcı olmak için.

Uygulama gerçekten yararlı bir uygulamadır.Tarafımca denenmiştir.Takdir size kalmış.Aşağıya indirme linkini bırakıyorum.

İndirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir