Elizabeth Hurley, 55. yaş günü küvet pozuyla kutladı

Her daim yanılgısız görüntüsüyle genç kızlara alan okuyan Elizabeth Hurley, doğum gününde yaptığı paylaşımla isminden laf ettirmeyi muvaffak oldu.

YENİ YAŞINI KÜVET POZUYLA KUTLADI

Model, küvet içinde köpük banyosu yaparken ellerini ve bacağını havaya kaldırarak poz verdi. Bu anları 1.6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan Hurley, “Doğum günüm mübarek olsun, pandemi sebebiyle konutta kalmak zorunda olduğumuz zaman zarfında başta 80 yaşındaki annem ve 18 yaşındaki oğlum olarak bu kutladığımız beşinci doğum günü oldu” anekdotunu yazdı. Sıhhatli olduğu, iyi bir ailesi olduğu ve iyi dostlara sahip olduğu için çok minnettar olduğunu söyleyen Liz, pandeminin bir an evvel bitip yaşamın sıradana döneceğini umduğunu da söyledi.

Elizabeth Hurley, 55. yaş günü küvet pozuyla kutladı

PAYLAŞIMINA YORUM YAĞDI

Hurley’in kısa vakitte alkış yağmuruna yakalanan resmine rakamsız yorum yapıldı. Resmi gören bir takipçisi “Yaşamımda gördüğüm en iyi 55” derken başka bir takipçisi de “Netlikle 20 yaşından büyük gözükmüyorsun, gençlik kaynağı” yorumunu yaptı.

“DOĞUM GÜNÜN MÜBAREK OLSUN İKİZİM”

Modelin 18 yaşındaki oğlu Damian ise vasıtadan inerken annesinin elini yakaladığı resmi paylaşarak, “Doğum günün mübarek olsun ikizim. Senden hoşlanıyorum anne” dedi. Damian, bu paylaşımıyla annesinin genç görünmesine de yollama yaptı.

Elizabeth Hurley, 55. yaş günü küvet pozuyla kutladı
Elizabeth Hurley, 55. yaş günü küvet pozuyla kutladıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir